Wsparcie dietetyczne

Wsparcie dietetyczne

Czasami wszyscy potrzebujemy pomocy w uzyskaniu wystarczającej ilości składników odżywczych. Dowiedz się, czego może brakować Tobie i Twojej rodzinie i jak wypełnić tę lukę.

Witaminy i minerały to składniki odżywcze, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Nasze organizmy nie produkują tych składników odżywczych w sposób naturalny, dlatego musimy dostarczać je w ramach diety lub przyjmując suplementy diety.

Jeśli w naszej diecie brakuje żywności z jednej lub wielu grup, bo jesteśmy weganami, nie tolerujemy laktozy lub po prostu jesteśmy trochę wybredni, dobrym pomysłem może być stosowanie suplementów.

Dowiedz się więcej o różnych witaminach i minerałach oraz o tych, które są zalecane jako suplement do dziennego spożycia.

Witaminy i minerały dla dzieci
Witaminy i minerały dla dzieci

Na różnych etapach życia dzieci przechodzą ogromne zmiany fizyczne. Dowiedz się, jak zapewnić im odpowiednie składniki odżywcze wspierające prawidłowy wzrost i rozwój kości.

Witaminy i minerały dla dorosłych
Witaminy i minerały dla dorosłych

Również w przypadku dorosłych ważne jest dostarczenie organizmowi odpowiednich witamin i minerałów. Odgrywają one istotną rolę w wielu funkcjach naszego organizmu. Dowiedz się więcej na temat działania tych składników odżywczych i tego, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Witaminy i minerały dla seniorów
Witaminy i minerały dla seniorów

Ze względu na fizjologiczne zmiany w organizmie starsze osoby dorosłe muszą zwracać szczególną uwagę na niektóre witaminy i składniki mineralne, aby zachować aktywny tryb życia. Dowiedz się, jak zapewnić sobie odpowiedni poziom witamin i składników mineralnych oraz czy warto rozważyć stosowanie suplementów. 

Marki

Vitrumd3
Vitabuerd3
Sanostol
Arthroncomplex
Amolowe Na Gardlo New