Orifarm – Healthy days

Orifarm – Healthy days

Naszym celem w Orifarm jest zapewnienie jak największej liczbie osób jak najzdrowszych dni.

Orifarm Healthcare

Naszym celem w Orifarm jest zapewnienie jak największej liczbie osób jak najzdrowszych dni. Firma założona przez Birgitte i Hansa Bøgh-Sørensen ów w 1994 roku, zapewnia dostęp do wysokiej jakości produktów farmaceutycznych w przystępnych cenach. Bez zdrowia trudno o dobre i pogodne dni.  

Orifarm to odnosząca duże sukcesy międzynarodowa firma z branży farmaceutycznej, nieustannie pracująca nad tym, aby dbanie o zdrowie było łatwiejsze i bardziej dostępne. 

Dla naszego działu Healthcare oznacza to oferowanie wysokiej jakości leków na receptę oraz suplementów diety i leków dostępnych bez recepty.. Staliśmy się wiodącym dostawcą w kilku z tych obszarów i nadal się rozwijamy 

Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju i ekspansji na nowe rynki oraz poszerzania naszych linii produktowych. Naszą misją, wraz z siostrzanym działem Health Access, jest stawanie wobec wyzwań rynkowych i zapewnianie wszystkim dostępu do wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.

Grupa Orifarm

Grupa Orifarm

Grupa Orifarm jest dynamicznym, międzynarodowym graczem w sektorze opieki zdrowotnej. Chcemy być liderem w kategorii poprawiania dostępności rozwiązań do ochrony zdrowia. Każdego dnia staramy się, aby wysokiej jakości farmaceutyki w przystępnych cenach były dostępne dla konsumentów. Ten cel realizujemy poprzez produkcję, komercjalizację i sprzedaż naszych wyrobów.

Duży wybór

Duży wybór

produktów, które obejmują całą drogę od profilaktyki do leczenia.
Informacje kontaktowe
Informacje kontaktowe

Orifarm Healthcare Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
01-208 Warszawa

E-mail: PL_reklamacje@orifarm.com

zgłoszenia reklamacji jakościowej lub inne zapytanie dotyczące jakości produktu.

E-mail: qppv@apcinstytut.pl

- zgłoszenia działań niepożądanych lub kwestii bezpieczeństwa stosowania produktów.

E-mail: info-pl@orifarm.com

- zapytania dotyczące produktów i innych ogólnych spraw.