Vitrum® D3

Vitrum® D3

SUPLEMENT DIETY

– witamina D naturalnego pochodzenia

Vitrum® D3 

Vitrum® D3 – witamina D naturalnego pochodzenia

Vitrum® D3 to suplement diety zawierający witaminę D naturalnego pochodzenia.
Witamina D jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i mięśni. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, ułatwia wchłanianie wapnia i fosforu z przewodu pokarmowego. Witamina D bierze też udział w procesie podziału komórek. Witamina D pomaga zmniejszyć ryzyko upadku związane z niestabilnością postawy i osłabieniem mięśni u osób obojga płci w wieku 60 lat i starszych. Upadki stanowią czynnik ryzyka w odniesieniu do złamań kości u osób obojga płci w wieku 60 lat i starszych.1

Vitrum® D3 to mała kapsułka, którą łatwo połknąć -zawiera 1000 j.m. (25µg) witaminy D3, czyli cholekalcyferolu. Jak wiadomo witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak wit. D powinny być spożywane z pokarmem. Kapsułka Vitrum® D3 wypełniona jest olejem z krokosza barwierskiego, dzięki temu preparat można przyjmować niezależnie od posiłku. Olej z krokosza ułatwia więc przyswajalność witaminy D. Vitrum® D3 ma odpowiedni i prosty skład.

Witaminę D możesz znaleźć u nas w trzech dawkach:

Vitrum® D3  - 1000 j.m. (25 µg)

Vitrum® D3 Forte - 2000 j.m. (50 µg)

Vitrum® D3 Strong – 4000 j.m. (100 µg);

w opakowaniach po 60 lub 120 kapsułek.

Vitrum® D3 można kupić wyłącznie w aptekach.

Odwiedź nas

.

 

Witaminy i minerały
Witaminy i minerały
Witaminy i minerały

Czasami wszyscy potrzebujemy pomocy w uzyskaniu wystarczającej ilości składników odżywczych. Dowiedz się, czego może brakować Tobie i Twojej rodzinie i jak wypełnić tę lukę.

Czytaj więcej